Mapy personalizowane

Tradycyjne mapy dostępne na rynku - z racji swojej uniwersalności - są bardzo szczegółowe. Zawierają mnóstwo informacji, z których na co dzień nie korzystamy. A gdyby tak ograniczyć zbędne elementy do minimum, a zostawić tylko konkrety, które są dla nas ważne? Czemu nie!

 

Personalizowane mapy, które chcemy Ci zaproponować to narzędzia, które idealnie dopasowują się do Ciebie: Twojej branży, stylu pracy i specyfikacji danych, z których korzystasz. Wybierz tylko to, co jest Ci potrzebne, a zobaczysz, jaką przejrzystość zyskasz i jak bardzo podniesie się komfort codziennego korzystania z mapy.

 

 

  • Mapy dowolnego obszaru Polski w każdej skali dostępne od ręki.
  • Jedynie te informacje, których potrzebujesz.
  • Mapa każdego kontynentu, państwa czy miejsca na świecie.
  • Dowolny kolor, format i układ.
  • Powiększone informacje np. nazwy miast, kody pocztowe, wybrane trasy.
  • Modyfikacje i zmiany na mapie zgodnie z Twoimi wytycznymi.
  • Mapy w różnych językach.
  • W wersji papierowej, magnetycznej i na pinezki.
  • Ozdobne mapy stylizowane do wnętrz.
  • Najlepsza jakość dzięki nowoczesnym drukarkom wielkoformatowym.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza. Postaramy się pomóc i odpowiedzieć na każde pytanie.

 

Mapy personalizowane Wydawnictwa Piętka to wysokiej jakości produkt szyty na miarę potrzeb odbiorcy. Wieloletnie doświadczenie naszych kartografów pozwala nam na pełną modyfikację dowolnego obszaru mapy Polski.

 

Dowolna skala, wybrany wycinek mapy, szeroka gama kolorystyczna oraz ingerencja w elementy znajdujące się na mapie - to tylko niektóre z zalet, jakie gwarantujemy. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak bardzo może wzrosnąć komfort Twojej codziennej pracy z dopasowaną mapą.

Dla kogo są mapy personalizowane?

Mapy projektowane przez naszych kartografów na specjalne zamówienie są idealnym narzędziem pracy dla wielu firm i instytucji. Służby mundurowe czy pracownicy administracji publicznej na co dzień pracują na danych dotyczących określonych miast, powiatów, gmin czy województw.

 

Sprawna orientacja po określonym terytorium jest wówczas kluczowa dla maksymalnej efektywności. Zwykłe mapy są z reguły przydatnym wsparciem, jednak nie mogą konkurować z doskonałym wykonaniem i praktycznością map personalizowanych. Duże nazwy miast? Wyraźne granice gmin? Mały wycinek powiatu powiększony do wielkiego formatu? A może dobrze oznaczone kluczowe punkty w województwie? Mapy personalizowane to nasza specjalność!

 

Wymierne korzyści, pełne dopasowanie

MAPY ŚCIENNE:

Mapy ścienne wykonywane na specjalne zamówienie są różnych formatów w zależności od skali i typu mapy.

 

Może być to mapa Polski administracyjna, kodowa, samochodowa, danego województwa/regionu/miasta, europy lub świata.

 

Mapy na zamówienie drukowane są metodą offsetową. Możemy całkowicie ingerować w treść mapy: zmieniać kolory, przesuwać lub usuwać elementy, zaznaczać punkty na mapie, używać zdjęć i przejść tonalnych oraz umieszczać logo klienta, dane adresowe, kalendarz itd.

 

Drugą metodą druku jest sitodruk. Nad gotowe mapy umieszczamy Państwa logo i dane adresowe do 4 kolorów.

 

Wszystkie mapy ścienne są podwójnie laminowane, oprawione rurkami PCV i gotowe do powieszenia.

 

PRZYKŁADY METODY SITODRUKU:

PRZYKŁADY METODY OFSETOWEJ:

 

 

MAPY SKŁADANE:

Mapy składane na specjanle zamówienie drukujemy metodą offsetową. Możemy dowolnie modyfikować wygląd samej mapy, a także całego wydania (grafiki, zdjęcia, opisy, legendy, okładka twarda/miękka, rozmiary).

 

Cały projekt może być wydrukowany jednostronnie lub dwustronnie, np. na jednej stronie mapa gminy drogowa, a na drugiej stronie mapa gminy rowerowa oraz zdjęcia z opisami ważnych miejsc.

 

Tego typu projekty z powodzeniem wykonujemy od wielu lat dla różnych firm, gmin czy organizacji. Cena zależy od Państwa wymagań, stopnia modyfikacji projektu oraz nakładu.

 

 

 

 

ATLASY:

Atlasy na specjalne zamówienie drukujemy metodą offsetową. Do państwa dyspozycji są okładki, oraz dodatkowe strony w altasie. Przy większych nakładach drukujemy atlasy jako wydanie jednorazowe dla Klienta.

 

Tego typu projekty z powodzeniem wykonujemy od wielu lat dla róznych firm i instytucji. Cena zależy od Państwa wymagań, stopnia modyfikacji projektu oraz nakładu.

 

 

 

 

MONETY PAMIĄTKOWE:

Monety na specjalne zamówienie wybijane przez Mennicę Piętka wykonane są z mosiądzu o średnicy 30 mm lub 33 mm. Na Państwa życzenie platerujemy 24-karatowym złotem.

 

Monety wybijane są  metodą stempla lustrzanego i pakowane pojedynczo w przezroczyste kapsle. Mogą to być monety okolicznościowe na rocznicę firmy czy upamiętniające konkretne wydarzenia bądź miejsca.

 

Projekt graficzny wykonujemy na zamówienie według Państwa życzeń.

 

 

 

 

PODKŁADKI NABIURKOWE:

Podkładki nabiurkowe wykonane są z tworzywa stucznego lub grubej tektury.

 

Pokryte matowym laminatem z zaokrąglonymi rogami, odporne na stłuczenia i pęknięcia, mają około 2mm grubości.

 

Projekt podkładki mogą Państwo dowolnie modyfikować, może być to mapa województwa, kraju, świata, można umieścić na niej logo firmowe, grafikę, zdjęcia, dane kontaktowe, zaznaczyć oddziały itd.

 

 

 

 

KALENDARZE:

Kalendarze wykonywane na specjalne zamówienie zawierają różne rodzaje map.

 

Może być to mapa Polski administracyjna, kodowa, samochodowa, danego województwa/regionu/miasta, europy lub świata.

 

Kalendarze na zamówienie drukowane są metodą offsetową. Możemy całkowicie ingerować w treść mapy: zmieniać kolory, przesuwać lub usuwać elementy, zaznaczać punkty na mapie, używać zdjęć i przejść tonalnych oraz umieszczać logo klienta, dane adresowe itd.

 

Drugą metodą druku jest sitodruk. Nad gotowe mapy umieszczamy Państwa logo i dane adresowe do 4 kolorów.

 

Wszystkie kalendarze są podwójnie laminowane, oprawione rurkami PCV i gotowe do powieszenia.