Na Zamówienie

Wydawnictwa kartograficzne i monety pamiątkowe zawsze były i są wdzięcznym i skutecznym nośnikiem informacji, oraz treści reklamowych dla firm i instytycji.

 

Nasze Wydawnictwo i Mennica od prawie 20 lat specjalizuje się w drukach map składanych, map ściennych, altasów i podkładek nabiurkowych, oraz bicia monet pamiątkowych na zamówienie Klienta.

 

Do dyspozycji naszych Klientów jest kilkaset tytułów map i atlasów. Zasób bazowy Wydawnictwa pozwala na opracowanie i wydanie każdego tematu mapy zleconego przez Klienta, od dużych map ściennych po broszury informacyjne.

 

Druk naszych produktów wykonujemy metodą ofsetową lub metodą sitodruku.

 

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza. Postaramy się pomóc i odpowiedzieć na każde pytanie.

 

 

MAPY ŚCIENNE:

Mapy ścienne wykonywane na specjalne zamówienie są różnych formatów w zależności od skali i typu mapy.

 

Może być to mapa Polski administracyjna, kodowa, samochodowa, danego województwa/regionu/miasta, europy lub świata.

 

Mapy na zamówienie drukowane są metodą offsetową. Możemy całkowicie ingerować w treść mapy: zmieniać kolory, przesuwać lub usuwać elementy, zaznaczać punkty na mapie, używać zdjęć i przejść tonalnych oraz umieszczać logo klienta, dane adresowe, kalendarz itd.

 

Drugą metodą druku jest sitodruk. Nad gotowe mapy umieszczamy Państwa logo i dane adresowe do 4 kolorów.

 

Wszystkie mapy ścienne są podwójnie laminowane, oprawione rurkami PCV i gotowe do powieszenia.

 

PRZYKŁADY METODY SITODRUKU:

PRZYKŁADY METODY OFSETOWEJ:

 

 

MAPY SKŁADANE:

Mapy składane na specjanle zamówienie drukujemy metodą offsetową. Możemy dowolnie modyfikować wygląd samej mapy, a także całego wydania (grafiki, zdjęcia, opisy, legendy, okładka twarda/miękka, rozmiary).

 

Cały projekt może być wydrukowany jednostronnie lub dwustronnie, np. na jednej stronie mapa gminy drogowa, a na drugiej stronie mapa gminy rowerowa oraz zdjęcia z opisami ważnych miejsc.

 

Tego typu projekty z powodzeniem wykonujemy od wielu lat dla różnych firm, gmin czy organizacji. Cena zależy od Państwa wymagań, stopnia modyfikacji projektu oraz nakładu.

 

 

 

 

ATLASY:

Atlasy na specjalne zamówienie drukujemy metodą offsetową. Do państwa dyspozycji są okładki, oraz dodatkowe strony w altasie. Przy większych nakładach drukujemy atlasy jako wydanie jednorazowe dla Klienta.

 

Tego typu projekty z powodzeniem wykonujemy od wielu lat dla róznych firm i instytucji. Cena zależy od Państwa wymagań, stopnia modyfikacji projektu oraz nakładu.

 

 

 

 

MONETY PAMIĄTKOWE:

Monety na specjalne zamówienie wybijane przez Mennicę Piętka wykonane są z mosiądzu o średnicy 30 mm lub 33 mm. Na Państwa życzenie platerujemy 24-karatowym złotem.

 

Monety wybijane są  metodą stempla lustrzanego i pakowane pojedynczo w przezroczyste kapsle. Mogą to być monety okolicznościowe na rocznicę firmy czy upamiętniające konkretne wydarzenia bądź miejsca.

 

Projekt graficzny wykonujemy na zamówienie według Państwa życzeń.

 

 

 

 

PODKŁADKI NABIURKOWE:

Podkładki nabiurkowe wykonane są z tworzywa stucznego lub grubej tektury.

 

Pokryte matowym laminatem z zaokrąglonymi rogami, odporne na stłuczenia i pęknięcia, mają około 2mm grubości.

 

Projekt podkładki mogą Państwo dowolnie modyfikować, może być to mapa województwa, kraju, świata, można umieścić na niej logo firmowe, grafikę, zdjęcia, dane kontaktowe, zaznaczyć oddziały itd.

 

 

 

 

KALENDARZE:

Kalendarze wykonywane na specjalne zamówienie zawierają różne rodzaje map.

 

Może być to mapa Polski administracyjna, kodowa, samochodowa, danego województwa/regionu/miasta, europy lub świata.

 

Kalendarze na zamówienie drukowane są metodą offsetową. Możemy całkowicie ingerować w treść mapy: zmieniać kolory, przesuwać lub usuwać elementy, zaznaczać punkty na mapie, używać zdjęć i przejść tonalnych oraz umieszczać logo klienta, dane adresowe itd.

 

Drugą metodą druku jest sitodruk. Nad gotowe mapy umieszczamy Państwa logo i dane adresowe do 4 kolorów.

 

Wszystkie kalendarze są podwójnie laminowane, oprawione rurkami PCV i gotowe do powieszenia.