Mapy personalizowane

Otrzymasz to, czego potrzebujesz. Tradycyjne mapy dostępne na rynku - z racji swojej uniwersalności - są bardzo szczegółowe. Zawierają mnóstwo informacji, z których na co dzień nie korzystamy. A gdyby tak ograniczyć zbędne elementy do minimum, a zostawić tylko konkrety, które są dla nas ważne? Czemu nie!

 

Mapy na zamówienie, które chcemy Ci zaproponować to narzędzia, które idealnie dopasowują się do Ciebie: Twojej branży, stylu pracy i specyfikacji danych, z których korzystasz. Wybierz to, co jest Ci potrzebne, a zobaczysz, jaką przejrzystość zyskasz i jak bardzo podniesie się komfort codziennego korzystania z mapy.

 

 

Wymierne korzyści, pełne dopasowanie

 

  • Mapy różnych obszarów Polski w wielu różnych skalach.
  • Informacje, których potrzebujesz.
  • Mapy różnych miejsc na świecie.
  • Dopasowany do potrzeb kolor, format i układ.
  • Powiększone informacje np. nazwy miast, kody pocztowe, wybrane trasy.
  • Modyfikacje i zmiany na mapie zgodnie z Twoimi wymaganiami.
  • Mapy w języku polskim i angielskim.
  • W wersji papierowej, magnetycznej i na pinezki.
  • Ozdobne mapy stylizowane do wnętrz.
  • Najlepsza jakość, dzięki nowoczesnym drukarkom wielkoformatowym.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza. Postaramy się pomóc i odpowiedzieć na każde pytanie.

 

Mapy personalizowane Wydawnictwa Piętka to wysokiej jakości produkt szyty na miarę potrzeb odbiorcy. Wieloletnie doświadczenie naszych kartografów pozwala nam na ogromną ingerencję i wiele modyfikacji dowolnego obszaru mapy Polski.

 

Wybrana przez Ciebie skala, wycinek mapy, którego potrzebujesz, szeroka gama kolorystyczna oraz ingerencja w elementy znajdujące się na mapie - to tylko niektóre z korzyści, jakie możemy Ci zaproponować. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak bardzo może wzrosnąć komfort Twojej codziennej pracy z dopasowaną mapą.

 

Dla kogo są mapy personalizowane?

Mapy projektowane przez naszych kartografów na specjalne zamówienie są idealnym narzędziem pracy dla wielu firm i instytucji. Służby mundurowe czy pracownicy administracji publicznej na co dzień pracują na danych dotyczących określonych miast, powiatów, gmin czy województw.

 

Sprawna orientacja po określonym terytorium jest wówczas kluczowa dla maksymalnej efektywności. Zwykłe mapy są z reguły przydatnym wsparciem, jednak nie mogą konkurować z doskonałym wykonaniem i praktycznością map personalizowanych. Duże nazwy miast? Wyraźne granice gmin? Mały wycinek powiatu powiększony do wielkiego formatu? A może dobrze oznaczone kluczowe punkty w województwie? Mapy personalizowane to nasza specjalność!

 

Mapa personalizowana to oferta dostosowana do Twoich potrzeb i wymagań. Tworzona specjalnie dla Ciebie. Robiona na Twoje indywidualne zamówienie! Ty określasz oczekiwania, my doprecyzowujemy konkrety!