Mapy personalizowane

Otrzymasz to, czego potrzebujesz. Tradycyjne mapy dostępne na rynku - z racji swojej uniwersalności - są bardzo szczegółowe - mapy tradycyjne są dla wszystkich; zawierają informacje ogólnikowe, spersonalizowana – tylko dla Ciebie! A gdyby tak ograniczyć zbędne elementy do minimum, a zostawić tylko konkrety, które są dla nas ważne? Czemu nie!

 

Wymierne korzyści, pełne dopasowanie

 

  • Mapy różnych obszarów Polski w wielu różnych skalach.
  • Informacje, których potrzebujesz.
  • Mapy różnych miejsc na świecie.
  • Dopasowany do potrzeb kolor, format i układ.
  • Powiększone informacje np. nazwy miast, kody pocztowe, wybrane trasy.
  • Modyfikacje na mapie zgodnie z Twoimi wymaganiami.
  • Mapy w języku polskim i angielskim.
  • W wersji papierowej, magnetycznej i na pinezki.
  • Ozdobne mapy stylizowane do wnętrz.
  • Najlepsza jakość, dzięki nowoczesnym drukarkom wielkoformatowym.

 

 

Mapy personalizowane Wydawnictwa Piętka to wysokiej jakości produkt na miarę potrzeb odbiorcy. Wieloletnie doświadczenie naszych kartografów pozwala nam na dużą ingerencję i wiele modyfikacji wybranego obszaru mapy Polski.

 

 

Mapy na zamówienie, które chcemy Ci zaproponować to narzędzia, które dobrze dopasowują się do Ciebie: Twojej branży, stylu pracy i specyfikacji danych, z których korzystasz. Wybierz to, co jest Ci potrzebne, a zobaczysz, jaką przejrzystość zyskasz i jak bardzo podniesie się komfort codziennego korzystania z mapy.

 

Wybrana przez Ciebie skala, fragment mapy, którego potrzebujesz, szeroka gama kolorystyczna oraz modyfikacja elementów znajdujących się na mapie - to tylko niektóre z korzyści, jakie możemy Ci zaproponować. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak bardzo może wzrosnąć komfort Twojej codziennej pracy z dostosowaną mapą.

 

Dla kogo są mapy personalizowane?

Mapy projektowane przez naszych kartografów na specjalne zamówienie są praktycznym narzędziem pracy dla wielu firm i instytucji. Służby mundurowe czy pracownicy administracji publicznej na co dzień pracują na danych dotyczących określonych miast, powiatów, gmin czy województw.

 

Sprawna orientacja po określonym terytorium jest wówczas kluczowa dla maksymalnej efektywności. Zwykłe mapy są z reguły przydatnym wsparciem, jednak nie mogą konkurować z precyzyjnym wykonaniem i praktycznością map personalizowanych. Duże nazwy miast? Wyraźne granice gmin? Mały fragment powiatu powiększony do większego formatu? A może dobrze oznaczone kluczowe punkty w województwie? Mapy personalizowane to nasza specjalność!

 

 

Mapa personalizowana to oferta dostosowana do Twoich potrzeb i wymagań. Tworzona specjalnie dla Ciebie. Robiona na Twoje indywidualne zamówienie! Ty określasz oczekiwania, my doprecyzowujemy konkrety!

Poproś o indywidualną wycenę Twojego projektu
Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy wycenę dla Twojego pomysłu. Jeśli chcesz, możesz przesłać więcej informacji na temat mapy, której potrzebujesz.