O Nas

Mapy, atlasy i publikacje z reklamą:

Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka

Firma Mapy Ścienne Beata Piętka oferuje szeroką gamę usług i produktów, które są tworzone we współpracy z naszymi klientami. Od lat współpracujemy z wieloma firmami, które doceniły skuteczność naszych rozwiązań kartograficznych. To co nas cechuje to najwyższa jakość produktów, rzetelność, profesjonalizm, niezawodność, a także nowoczesne i elastyczne podejście do potrzeb Klienta. Oferujemy Państwu wysokiej klasy mapy i atlasy w rozmaitym wydaniu. Zespół naszych kartografów i grafików opracuje mapę, która w jak najlepszy sposób będzie spełniała Państwa potrzeby i wymagania oraz wpłynie na poprawę konkurencyjności przedsiębiorstwa.

 

Bogata oferta dla szkolnictwa obejmuje zarówno mapy o tematyce geograficznej, ale również mapy historyczne.

 

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują mapy i atlasy z reklamą zamawiającego. Produkty te doskonale promują Państwa Firmę i są ich elegancką wizytówką.

 

Swą ofertę kierujemy do mniejszych i większych firm, szkół oraz Klientów indywidualnych. Wierzymy w to, że spełni ona Państwa potrzeby i oczekiwania.

 

Mapy.com.pl to gwarancja najwyższej jakości produktów oraz usług. To także gwarancja szybkiej i kompetentnej obsługi. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc fachową radą i pomocą w kwestii wyboru odpowiednich pozycji.

Wydawnictwo Piętka w telegraficznym skrócie

Rok 1996

Zaczynamy naszą przygodę z mapami. Konkurencja duża, ale czas dla kartografii dobry. W ofercie wydawniczej 3 tytuły map licencyjnych. Działamy w wynajętych pomieszczeniach na 2 piętrze.

 

 

Rok 1998

Zmieniamy siedzibę firmy na większą. W ofercie kilkadziesiąt tytułów. Wzrasta zatrudnienie. Stajemy się zauważalni na krajowym rynku kartograficznym. Wchodzi w życie reforma podziału administracyjnego, dla nas to wiatr w żagle.

 

 

Rok 2001

Kolejny raz zmieniamy siedzibę firmy, tym razem na własną. Posiadamy już prawa autorskie do ponad 100 tytułów wydanych i opracowanych przez naszych pracowników. Praca i jeszcze raz praca. Oferta coraz bogatsza. Pojawiają się mapy tematyczne, branżowe. Rozrasta się zaplecze produkcyjne, magazynowe, biurowe, ale również rekreacyjne np. hala sportowa.

 

 

Rok 2016

Międzynarodowy Rok Mapy i dwudziestolecie naszego Wydawnictwa.

To duża satysfakcja mieć w firmowym cenniku 349 pozycji, ponad 200 tytułów to wydania opracowane i wydane w naszej firmie. Kilkaset tysiecy odbiorców. Firmy, instytucje, administracja, służby dyplomatyczne nasze i obce, policja, wojsko, duchowieństwo, szkolnictwo, osoby prywatne. To dorobek twórczej myśli i pracy właścicieli oraz pracowników – wszystkich, każdy ze swoją cegiełką.

 

 

Zamierzenia na przyszłość

Kreatywnością odpowiadać na masowe korzystanie z map cyfrowych. Utrwalać swoja pozycje na krajowym rynku kartograficznym.